×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

Wózki widłowe

Potrzebujesz wózka widłowego – chcesz kupić, wynająć lub naprawić - załatwimy to szybko i prosto

Wózki czołowe akumulatorowe (EFG)

Niezawodny i maksymalnie wydajny wózek elektryczny z technologią litowo-jonową. Gwarantujemy bezobsługową, niezwykle wydajną pracę wózka o niespotykanym dotąd zużyciu energii. Proponujemy elastyczną formę inwestycji - zakup lub wynajem.

Unoszące wózki akumulatorowe (EJE)

Zawsze niezawodne i wydajne, akumulatorowe wózki unoszące sprawdzą się idealnie w każdej sytuacji – niezależnie, w jakim miejscu pracują/nawet w najcięższych warunkach. Wózki cechują się wysoką jakością, zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy i są łatwe w obsłudze. Dostępne również w technologii litowo-jonowej. Sprawdź sam! Oferujemy opcję zakupu i wynajmu.

Wózki widłowe nowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne dla nowoczesnych magazynów, w tym między innymi ponad 600 typów wózków widłowych o różnych parametrach i z różnymi opcjami wyposażenia. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta.

Wózki widłowe używane

Używane wózki widłowe to bezpieczna inwestycja w urządzenia z udokumentowaną historią serwisową. Wszystkie wózki są sprawdzone, sprawne i gotowe do pracy. Zapewniamy najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Wynajem wózków widłowych

Umożliwiamy krótko i długoterminowy wynajem wózków widłowych każdego typu. Bez zbędnych formalności dostarczamy klientom potrzebne urządzenia w dowolne wskazane miejsce w Polsce. Gwarantujemy najlepsze ceny.

Serwis

Zapewniamy sprawny i fachowy serwis wózków widłowych wszystkich marek. Nasi technicy pracują na terenie całego kraju, dzięki czemu docierają na miejsce zlecenia w ciągu 4 godzin od chwili zgłoszenia. Gwarantujemy jakość każdej naprawy.

Części zamienne

Zaopatrujemy klientów w nowe, oryginalne i atestowane części zamienne do wszystkich typów wózków widłowych. U nas znajdziesz każdą część, której potrzebujesz - w cenie producenta i z możliwością skorzystania z serwisu.

SPRAWDŹ NASZĄ NIEZAWODNOŚĆ

Dysponujemy kompleksową ofertą wózków widłowych nowych i używanych.
Wynajmujemy, serwisujemy, dostarczamy części zamienne.

TOP
Notice: Undefined index: viewedExitPopupWP in /home/echomar5/domains/zoltewozki.pl/public_html/wp-content/plugins/exit-popup/exit-popup.php on line 183
PROMOCJA

Sprawdź promocyjne ceny wynajmu wózków widłowych powyżej 31 dni

Zapytaj o wynajem